Nasza historia

Okko powstało w 2010 roku. Główną, wiodącą marką jest UZO. Misją firmy jest projektowanie opraw okularowych tak by spełniały wymagania klientów, a także doskonalenie jakości usług. Każda kolekcja to poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych, co procentuje zastosowaniem np. dobrej jakość podwójnych, trwalszych i bardziej odpornych wymiennych części do fleksów czy też wręcz wymiennych całych fleksów, co mocno skraca serwis. Cały czas w trakcie podróży po całym świecie poszukujemy nowych trendów, rozwiązań disagnerskich jak i wyjątkowej kolorystyki, dzięki czemu wykorzystujemy je później do produkcji naszych opraw. Firma powstała po wieloletnim okresie współpracy z krajowymi i światowymi producentami opraw korekcyjnych. Zbierając doświadczenia od wielu optyków postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i pragniemy zaproponować Państwu poszukiwany produkt. Produkt o wysokiej jakości, o niepowtarzalnym wyglądzie, a zarazem w przystępnej ofercie cenowej. Nasza firma śledzi na bieżąco aktualne trendy panujące na całym świecie, co sprawia, że stajemy się liderem. Atrakcyjne ceny to nasz atut, dlatego pragniemy dotrzeć z ofertą do każdego z Państwa. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę opraw marki Land Rover, które cieszą się dużym uznaniem w branży optycznej w innych krajach europejskich.

Dlaczego UZO EYEWEAR ?

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość zarówno naszego asortymentu jak również serwisu i obsługi. Świadczymy profesjonalną obsługę Salonów Optycznych na terenie całej Polski oraz poza granicami. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, wybierających oprawy. Dlatego też w produkcji stosujemy wysokiej jakości materiały oraz nowe rozwiązania techniczne. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki przekrój kształtów, materiałów i kolorów – wszystko po to aby trafić do szerokiego grona odbiorców o zróżnicowanych potrzebach, gustach i preferencjach. Na bieżąco śledzimy światowe trendy, biorąc udział w międzynarodowych Wystawach i Targach Optycznych. Czerpiemy inspiracje i zbieramy doświadczenia, czego efektem jest produkt o wysokiej jakości, niepowtarzalnym wyglądzie, a zarazem w przystępnej ofercie cenowej.

Nasz zespół

Filarem firmy są przedstawiciele handlowi lub opiekuni handlowi. To oni posiadają cały dostępny asortyment w walizkach i w bezpośrednim kontakcie z klientem prezentują produkty. Biuro oferuje w godzinach od 8.00 do 16.00 obsługę klienta w zakresie informacyjnym, zamówień i reklamacji. Zespół jest zsynchronizowany i reaguje natychmiast na zgłoszenia telefoniczne. Firma oferuje wiele wspomagających usług. Zespół w pełnym komplecie czyli kierownik handlowy, pracownicy biurowi, oraz handlowcy - prezentujemy zawsze na targach polskich :), a na targach międzynarodowych bywamy różnie.